گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "

 

وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

در ابتدای این مقاله آمده  با وجود فرهنگ ایثار ، هیچ فردی نمی تواند بر یک ملت مسلط شود .

مقاله ادامه داده پیروزی بایدن ، این فرصت را به آمریکا داده است که مجدداً به توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی بپیوندد . آمریکا تصور نموده می تواند دراین مقطع در خصوص موشک های بالستیک نیز مذاکره نماید اما تهران قاطعانه این امکان را رد کرده است . البته  بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده به خوبی می داند که برنامه موشکی تهران قابل مذاکره نیست .

در همین رابطه رئیس جمهور ایران بیان داشته ؛ این آمریکا هست که باید سیاست خود را تغییر دهد و تحریم های غیرقانونی ترامپ علیه ایران را لغو کند دولت ترامپ ماه ها تلاش کرد تا موضوع موشکی را در مذاکرات هسته ای را وارد کند اما توسط ایران رد شده است (زیرا در توافق نامه هسته ای گنجانده نشده است) ترامپ ممکن است از این موضوع اطلاع نداشته باشد ، اما بایدن از جزئیات این توافق به خوبی آگاه است. وی ادامه داده ؛ دشمنان به خوبی می دانند که ایران یکی از بزرگترین قدرتهای موشکی در خاورمیانه است که توانایی مقابله به مثل با آمریکا یا سایر دشمنان را دارد. آنها نمی توانند سلطه رو به زوال خود را در خاورمیانه تحمل کنند. بنابراین ، تمام تلاش ها را برای از بین بردن توانایی های موشکی ایران و جلوگیری از پیشرفت آن را به همراه برخی کشورهای عربی به کار برده اند .

در همین رابطه ، وزیر دفاع ایران نیز گفته است که برنامه موشکی دفاعی ایران روز به روز قوت می گیرد و مانندخاری در چشم دشمن خواهد بود .

 


١٥:٣٦ - جمعه ٥ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٢٢٨٧    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 163599 | بازدید امروز : 220 | کل بازدید : 642827 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 2.1191