گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

مقاله "بدون اسرائیل جهان امن تر خواهد بود "

وبلاگ " تودو" Thoothu مورخ بیست وچهارم آذرماه اقدام به نشر مقاله تحت عنوان ؛ بدون اسرائیل جهان امن تر خواهد بود ، نموده است .

درابتدای این مقاله آمده ؛ تا اسرائیل هست ، هیچ شانسی برای یک صلح پایدار در منطقه وجود ندارد و به همین علت است که ایران معتقد می باشد تا زمانی که موجودیت اسرائیل وجود داشته باشد ، هیچ امنیت پایداری در منطقه شکل نخواهد گرفت . مقامات عالی رتبه ایران در سفر وزیر خارجه جدید سوریه به تهران ، مجددا نقش اسرائیل را در بی ثباتی منطقه برجسته ساخته و تأکید کردند که جهان بدون حاکمیت رژیم صهیونیستی مکانی امن تر خواهد بود.

درادامه مقاله آمده ؛ رئیس پارلمان ایران تاکید کرده رژیم صهیونیستی با حمایت ایالات متحده به دنبال عادی سازی روابط با برخی کشورهای اسلامی است. دولت ها و جوامع مسلمان باید در برابر این اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند و این اقداماتی که اخیرا در راستای عادی سازی روابط این رژیم با برخی دولت ها صورت گرفته باید به عنوان اقدامی ناعادلانه به جامعه جهانی معرفی شود. همچنین وی با تاکید بر وحدت امت اسلامی ، معتقد است بروزاین اتحاد در جهان اسلام ، موجب پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان خواهد شد و نقش بسیار مهمی را که شهید قاسم سلیمانی فرمانده مقابله با تروریسم در حفظ امنیت منطقه ایفا کرد را درهمین راستا تفسیر و ارزیابی می شود .

سپس مقاله بیان داشته که دبیرشورای عالی امنیت ایران نیزمعتقد است ؛ حضور آمریكا درخاورمیانه و به خصوص در سوریه با هدف غارت نفت دولت های عربی ، حفظ امنیت اسرائیل و حمایت و تقویت سازمان های تروریستی وافراطی است و اسرائیل برای ادامه حیات خویش به نقض حقوق بشر و تروریسم روی آورده بنابراین جامعه جهانی باید در برابر اقدامات این رژیم خونخوار قاطعانه بایستد و شک نداشته باشند که « جهان بدون حاکمیت صهیونیست ها امن تر خواهد بود » 


١٥:٢٩ - جمعه ٥ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٢٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٣١خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 164813 | بازدید امروز : 63 | کل بازدید : 653732 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 2.0671