گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "

 

این مقاله با عبارت  « هزینه ای که ایران برای ایجاد حکومت اسلامی پرداخت کرده است » آغاز و سپس افزوده ، اغراق نیست اگر بگوییم گسترش حملات تروریستی در ایران پس از انقلاب اسلامی به نسبت سایر انقلاب ها در جهان بی سابقه بوده . هدف از این حملات تروریستی فرو ریختن نظام اسلامی ، ترساندن مردم و انتقام از افرادی بوده که از انقلاب حمایت کرده اند . تروریست ها مغزهای متفکر انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را کشته اند.

تروریسم واژه ای است که برای ملت ایران آشنا می باشد . پس از پیروزی انقلاب اسلامی  و عدم موفقیت برنامه های توسعه طلبانه آمریكا در ایران ، به صدام حسین چراغ سبز داده شد تا جنگ علیه ایران را آغاز كند. در همان زمان ، موضوع مهم دیگری که همان اجرای گسترده عملیات تروریستی علیه مقامات دولتی و مردم بود را دردستورکار قراردادند . در حوزه انتقام گیری از مردم و هواداران انقلاب اسلامی به سرکردگی گروه MKO منافقین درحدود هفده هزار نفر ترور و جان خود را از دست دادند . در بخش مسولان و رهبران انقلاب ، رئیس ستاد ارتش واعضای شورای انقلاب  به شمول شهید مطهری ، شهید بهشتی ، آیت الله خامنه ای و آیت الله رفسنجانی ، ترور و مورد سوء قصد قرارگرفتند حتی در یک جلسه حزبی در حدود هفتاد دو نفر از نیرو های انقلاب و نمایندگان پارلمان ایران به همراه رئیس دیوان عالی در یک عملیات بمب گذاری به شهادت رسیدند . ایرانی ها حتی در یک روز رئیس جمهور و نخست وزیرشان را نیز به واسطه عملیات تروریستی از دست دادند .

گروه های تروریستی ، در خصوص ترور مردم نمازگزار و ائمه جمعه درایران نیز هیچ کوتاهی نکردند و چندین امام جمعه را نیز به شهادت رسادند . این شیوه کار منافقین حتی پس از پایان جنگ ایران و عراق نیز ادامه یافت و آنها سرلشکر صیاد شیرازی ، یکی از معروف ترین و با ایمان ترین فرماندهان ارتش ایران را نیز ترورکردند . بمب گذاری در حرم هشتمین امام شیعیان و شهادت زائران آن  ، اوج این گونه رفتارهای تروریستی در ایران به حساب می آید .

 مقاله درپایان بیان داشته ، هدف از این حملات تروریستی چیست؟ چرا مخالفان ایران از این ابزار تروریسم برای تأثیرگذاری بر انقلاب اسلامی استفاده می کنند؟

 

مهمترین دلیل این حملات ، انسداد ایدئولوژی سیاسی اسلام ، جمهوری اسلامی ، و انقلاب اسلامی است . مخالفان انقلاب  اسلامی کاملاً آگاه هستند که اگر نتواند جلوی آن را بگیرد ، در همه کشورهای مسلمان بلکه در تمام کشورهای مستقل در سراسر جهان از این ایده پیروی خواهد شد  بنابراین آنها در تلاشند تا به نوعی مانع از روند گسترش انقلاب اسلامی شوند 

 

 

 


١١:٠٣ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٧٥٣٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٨خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 154597 | بازدید امروز : 199 | کل بازدید : 600611 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 1.1875