گزارش تصویری
 • چاپ مقاله " انقلاب اسلامی ، افتخارمسلمانان جهان "
  روزنامه تامیل زبان " تیناکاران thinakaran مورخ بیست و هفتم بهمن ماه اقدام به چاپ مقاله " انقلاب اسلامی ، افتخارمسلمانان جهان " نموده است .

 • مقاله " عکس العمل های ایجاد شده به معامله قرن ترامپ "
  روزنامه " تیناکاران " thinakaran مورخ بیست وسوم دی ماه اقدام به نشر مقاله " عکس العمل های ایجاد شده به معامله قرن ترامپ " نمود .

 • برگزاری نشست « گام دوم انقلاب اسلامی ، طلوع تمدن جدید »
  هم زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ، نشست « گام دوم انقلاب اسلامی ، طلوع تمدن جدید » مورخ دوازدهم بهمن با حضور علاقمندان به انقلاب اسلامی درسالن اجتماعات رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی درکلمبو برگزار شد .

 • نمایش فیلم سینمایی " امروز "
  فیلم سینمایی " امروز " به کارگردانی آقای رضا میر کریمی درمحل شرکت ملی فیلم سریلانکا با زیر نویس انگلیسی و با کیفییت HD به نمایش گذاشته شد .

 • بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی
  بزرگداشت سردار سرافراز اسلام ، سپهبد قاسم سلیمانی مورخ هفدهم دیماه درمحل سالن اجتماعات رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد .

 • حضورنماینده مقام معظم رهبری در سریلانکا
  حجت الاسلام محمد رضا حاتم پوری نماینده جدید مقام معظم رهبری درسریلانکا به این کشور سفرکردند .

 • نمایش فیلم " چشمه گنجشگ "
  مورخ بیست ونهم آذر ماه فیلم سینمایی " چشمه گنجشگ " به کارگردانی و تهیه کننده گی آقای " پناه برخدا رضایی " با زیر نویس انگلیسی به نمایش گذاشته شد .

 • نمایش فیلم کوتاه " یادگاری "
  فیلم کوتاه " یادگاری " به نویسندگی و کارگردانی و تهیه کننده گی خانم " آذر فرامرزی " مورخ 29 آذر ماه با زیر نویس انگلیسی نمایش داده شد .

 • مسابقه قرآن کریم
  مسابقه قرآن کریم دررشته تلاوت با حضور هشتاد نفر ازقاریان جوان سریلانکایی دردو گروه پسران و دختران ، در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران طی روز های بیست و سوم و بیست چهارم آذر ماه برگزارشد

 • مقاله " شگفتی مهندسی درایران "
  روزنامه " تینا کاران " thinakaran مورخ دوازدهم آذر ماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان" شگفتی مهندسی درایران " نمود و در آن به موضوع ساخت " یخچال " به عنوان یکی دیگر از ابتکارات ایرانیان دردوران گذشته پرداخته است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

ایران هرگز تسلیم خشم آمریکا نمی شود

 

وبلاگ تامیل زبان " تودو "  thoothu مورخ بیست و سوم تیرماه سال جاری اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " ایران هرگز تسلیم خشم آمریکا نمی شود " نمود .

نویسنده در ابتدای این مقاله آورده است ؛ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی درایران تا به امروز، ایالات متحده امریکا و متحدانش درتلاش برای از بین بردن این انقلاب و این حرکتی که منجر به احیای تمدن اسلامی شده هستند . تلاش های آنان به شمول تهدید نظامی، ایجاد ارعاب ، اعمال تحریم ،طراحی کودتا و ایجاد اختلافات داخلی درایران بوده است .

 جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران یکی ازاین تهدید هایی بود که رهبران ایران را به فکرانداخت تا نسبت به تامین امنیت شان اقدام نمایند آنها خودکفایی درزمینه مسایل دفاعی را درکنار توسعه کشاورزی و صنعتی دردستورکا رقراردادند . پیشرفت های ایران به همراه عدم تسلیم شدن در برابرآمریکا همچنان بر خشم آنها نسبت به ایران افزوده به طوری که د راین سال ها ، این فشار بیش از حد افزایش یافته است . مهمترین دلیل رفتار آمریکا بر علیه ایران این است که می گویند ، ایران نیز مثل سایر همسایگانش از ما حمایت کند نه این که با رفتار و سیاست هایش موجبات تهدید اسرائیل را فراهم آورد .

این دشمنی ها به مرحله ای رسید که آمریکا توسعه صنعتی ، علمی و دفاعی ایران را تحمل ننمود و به بهانه تلاش ایران به داشتن سلاح هسته ای ، بر علیه دستاوردهای این کشور درزمینه انرژی هسته ای اقدام نمود ، موضوعی که نهایتا به امضای برجام کشیده و سرانجام آمریکا ، درزمان ریاست جمهوری ترامپ از آن خارج شد . این درحالی است که آیت الله خامنه ای فتوای حرام بودن سلاح هسته ای را از سال ها قبل صادرکرده است .

ایران این روزها به واسطه تشدید تحریم ها درحال مقاومت است و آمریکا درحالی که یکطرفه از برجام خارج شده درحال طرح درخواست برای مذاکره با آنها می باشد ، ایرانی ها اعلام نموده اند با زبان تهدید نمی توان با آنها گفتگو کرد و از تهدید های آمریکا نیز نگرانی ندارند ، ضمن این که اعلام کرده اند خواهان درگیری نظامی نیز نیستند اما درخصوص دفاع از کشورمان هیچ ملاحظه و واهمه ای هم ندارند . موضوعی که د رخصوص سرنگون کردن پهباد متجاوز آمریکایی عملا آن را نشان دادند .

 ایران به طرف های اروپایی عضو برجام مجدد یک فرصت دو ماهه داده و اعلام داشته اگر نتواند از مزایای برجام بهره مند شود مجدد غنی سازی را برمبنای این موافقتنامه افزایش خواهد داد . آنها درخصوص پیشرفت د رزمینه انرژی هسته ای تسلیم ارعاب نشده و نخواهد شد همانطور که پس از ترور دانشمندان هسته ای شان ، این راه ادامه دادند .

ایران به سمت سلاح هسته ای نخواهد رفت ، امام درمقابل دشمنان اش نیز تسلیم زور و ارعاب نخواهد شد .

 

 

 


١٠:٠٩ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٢٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 124562 | بازدید امروز : 56 | کل بازدید : 524867 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 2.7813