گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

چاپ مقاله

چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "

 روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای  تحت عنوان  شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی  نموده است

در ابتدای این مقاله آمده ؛ یک سال از ترور شهید قاسم سلیمانی می گذرد.  سپهبد شهید قاسم سلیمانی با چشمان تیزبین و عمل قاطعانه اش مانند ذوالفقار امام علی ، برای همیشه در قلب مردم نقش بسته ، اویک مسلمان ایرانی است .

مقاله درادامه مروری برزندگینامه شهید سلیمانی ، حمایت ایشان از انقلاب ، عضو سپاه پاسداران شدن ونقش آفرینی های موثر درهشت سال های دفاع مقدس داشته و متذکر شده شهید سلیمانی در جبهه های مختلف علیه اقدامات شیاطین جهانی جنگید. اودر مکتب امام خمینی (ره) رشد کرد و خودش یک مکتب فکری فرامرزی را با ارزشهای والایی ایجاد کرد. وی نه تنها یک فرد برجسته نظامی و متفکر سیاسی بود بلکه یک مغز متفکر امنیتی بود. وی به ادغام منافع ملی ، منطقه ای و فراملی اعتقاد داشت.  او بر تأمین امنیت در داخل و خارج ازمرزهای ایران تمرکز کرد. او بدون هیچ ترس و هراسی برای تقویت روحیه مقاومت اسلامی وگسترش آن برنامه ریزی کرد.

شخصیت بی بدیل شهید سلیمانی ، عظمت تاکتیک هایش ، رویکردش به مسائل سیاسی و مسایل نظامی ، دشمن را به وحشت انداخت. وی دریافت که با اقداماتی می شود موجبات شکست تحقیرآمیز رژیم صهیونیستی و آمریکا درخاورمیانه ، جهان و غرب آسیا را فراهم آورد . وی توانست نقشه های توسعه طلبانه و تحرکات جدایی طلبانه دشمن را خنثی کند . وی همچنین موفق شد عناصر تروریستی داعش را از خاورمیانه حذف کند. شهید سلیمانی از طریق اقدامات جامع در سطح ملی ، منطقه ای و جهانی ، برتری آمریکا را به چالش کشید و موفق شد فضا را به نفع ایران تغییر دهد . او به همراه همکاران و همفکرانش وبه واسطه اقدامات ضد استکباری به چهره ای بین المللی تبدیل شد و نهایتا دشمنان اسلام و مسلمین او را ترور کردند. آیت الله خامنه ای درخصوص این شهید بیان کرده اند ؛ شهید سلیمانی یک انسان کامل بود شجاعت ، شعور و دینداری را هم زمان با هم داشت او تبلور هویت ایرانی است .

  مقاله در خاتمه بیان داشته ؛ عظمت این فرمانده فقط متعلق به ایرانیان نیست . او مردم خاورمیانه و جهان را متحیرکرد ، او متعلق به همه مردم مظلوم و آزادیخواه جهان است و به همین دلیل بود که بسیاری از مردم در سراسر جهان در فقدان اووبه احترام فداکار هایش درکشورهای زیادی عزاداری و میلیون ها نفر در مراسم خاکسپاری اش شرکت کردند . مردم جهان  برای دولت آمریکا تبیین کردند ، که پیام و راه وی هرگز پایان نخواهد یافت.

 

 


١٢:٠٧ - سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٢٩٧١    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 165776 | بازدید امروز : 213 | کل بازدید : 663222 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 1.8291