گزارش تصویری
 • چاپ مقاله حج ازدیدگاه امام خمینی (ره)
  روزنامه " تیناکاران " مورخ پانزدهم مرداد ماه و به مناسبت ایام حج اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " حج از دیدگاه امام خمینی " نموده است .

 • نشر الکترونیک کتاب « بچه ها و پیامبر اسلام » به زبان تامیل
  کتاب « بچه ها و پیامبر اسلام » به زبان تامیل ترجمه و به صورت الکترونیکی دراختیار علاقمندان گذاشته شد .

 • ترجمه کامل پیام حج مقام معظم رهبری به زبان « تامیل »
  ترجمه متن کامل پیام حج رهبر معظم انقلاب اسلامی ، به زبان تامیل ازسوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی درسریلانکا انجام شد .

 • مقاله ، حج از دیدگاه امام خمینی
  وبلاگ " تودو " مورخ هفتم مرداد ماه و به مناسبت ایام حج اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " حج از دیدگاه امام خمینی " نموده است

 • مقاله « با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ هجدهم تیرماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت " نموده است .

 • جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد
  جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی (10 تیرماه) با حضور اكثريت اعضاي اين شورا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار شد.

 • مقاله " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد "
  وبلاگ تودو" thoothu مورخ دوازدهم تیر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد " نموده است .

 • چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran به مناسبت هفته باز خوانی حقوق بشر آمریکایی مورخ دوازدهم تیرماه اقدام به چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است " نموده است .

 • مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "
  وبلاگ " تودو " به مناسبت هفته باز خوانی حقوق بشر آمریکایی اقدام به نشر مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است " نموده است .

 • ترجمه و چاپ کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » به زبان سینهالی
  کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » تالیف شهید مفتح از سوی انجمن حکمت در سریلانکا به زبان « سینهالی » ترجمه و چاپ شد .

آخرین اخبار
چاپ مقاله حج ازدیدگاه امام خمینی (ره)
نشر الکترونیک کتاب « بچه ها و پیامبر اسلام » به زبان تامیل
ترجمه کامل پیام حج مقام معظم رهبری به زبان « تامیل »
مقاله ، حج از دیدگاه امام خمینی
حج رزمایش قدرت در برابر مستکبران است
مقاله « با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت »
جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد
مقاله " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد "
چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است "
مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "
ترجمه و چاپ کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » به زبان سینهالی
فرهنگ مؤثرترین عنصر همگرایی بین ملت‌هاست
مقاله " رهبری با تقوا ، رمز موفقیت انقلاب اسلامی "
مقاله " کشتی های ایرانی از خلیج فارس تا کارائیب "
ترجمه متن کامل ترجمه سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس « به زبان تامیل »
صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "

 

این مقاله با عبارت  « هزینه ای که ایران برای ایجاد حکومت اسلامی پرداخت کرده است » آغاز و سپس افزوده ، اغراق نیست اگر بگوییم گسترش حملات تروریستی در ایران پس از انقلاب اسلامی به نسبت سایر انقلاب ها در جهان بی سابقه بوده . هدف از این حملات تروریستی فرو ریختن نظام اسلامی ، ترساندن مردم و انتقام از افرادی بوده که از انقلاب حمایت کرده اند . تروریست ها مغزهای متفکر انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را کشته اند.

تروریسم واژه ای است که برای ملت ایران آشنا می باشد . پس از پیروزی انقلاب اسلامی  و عدم موفقیت برنامه های توسعه طلبانه آمریكا در ایران ، به صدام حسین چراغ سبز داده شد تا جنگ علیه ایران را آغاز كند. در همان زمان ، موضوع مهم دیگری که همان اجرای گسترده عملیات تروریستی علیه مقامات دولتی و مردم بود را دردستورکار قراردادند . در حوزه انتقام گیری از مردم و هواداران انقلاب اسلامی به سرکردگی گروه MKO منافقین درحدود هفده هزار نفر ترور و جان خود را از دست دادند . در بخش مسولان و رهبران انقلاب ، رئیس ستاد ارتش واعضای شورای انقلاب  به شمول شهید مطهری ، شهید بهشتی ، آیت الله خامنه ای و آیت الله رفسنجانی ، ترور و مورد سوء قصد قرارگرفتند حتی در یک جلسه حزبی در حدود هفتاد دو نفر از نیرو های انقلاب و نمایندگان پارلمان ایران به همراه رئیس دیوان عالی در یک عملیات بمب گذاری به شهادت رسیدند . ایرانی ها حتی در یک روز رئیس جمهور و نخست وزیرشان را نیز به واسطه عملیات تروریستی از دست دادند .

گروه های تروریستی ، در خصوص ترور مردم نمازگزار و ائمه جمعه درایران نیز هیچ کوتاهی نکردند و چندین امام جمعه را نیز به شهادت رسادند . این شیوه کار منافقین حتی پس از پایان جنگ ایران و عراق نیز ادامه یافت و آنها سرلشکر صیاد شیرازی ، یکی از معروف ترین و با ایمان ترین فرماندهان ارتش ایران را نیز ترورکردند . بمب گذاری در حرم هشتمین امام شیعیان و شهادت زائران آن  ، اوج این گونه رفتارهای تروریستی در ایران به حساب می آید .

 مقاله درپایان بیان داشته ، هدف از این حملات تروریستی چیست؟ چرا مخالفان ایران از این ابزار تروریسم برای تأثیرگذاری بر انقلاب اسلامی استفاده می کنند؟

 

مهمترین دلیل این حملات ، انسداد ایدئولوژی سیاسی اسلام ، جمهوری اسلامی ، و انقلاب اسلامی است . مخالفان انقلاب  اسلامی کاملاً آگاه هستند که اگر نتواند جلوی آن را بگیرد ، در همه کشورهای مسلمان بلکه در تمام کشورهای مستقل در سراسر جهان از این ایده پیروی خواهد شد  بنابراین آنها در تلاشند تا به نوعی مانع از روند گسترش انقلاب اسلامی شوند 

 

 

 


١١:٠٣ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٧٥٣٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 135890 | بازدید امروز : 214 | کل بازدید : 555349 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 1.7031