گزارش تصویری
 • مقاله « با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ هجدهم تیرماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت " نموده است .

 • جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد
  جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی (10 تیرماه) با حضور اكثريت اعضاي اين شورا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار شد.

 • مقاله " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد "
  وبلاگ تودو" thoothu مورخ دوازدهم تیر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد " نموده است .

 • چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran به مناسبت هفته باز خوانی حقوق بشر آمریکایی مورخ دوازدهم تیرماه اقدام به چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است " نموده است .

 • مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "
  وبلاگ " تودو " به مناسبت هفته باز خوانی حقوق بشر آمریکایی اقدام به نشر مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است " نموده است .

 • ترجمه و چاپ کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » به زبان سینهالی
  کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » تالیف شهید مفتح از سوی انجمن حکمت در سریلانکا به زبان « سینهالی » ترجمه و چاپ شد .

 • فرهنگ مؤثرترین عنصر همگرایی بین ملت‌هاست
  ابوذر ابراهیمی در دیدار با سرور بختی، رییس جدید مؤسسه اکو، با تأکید بر اینکه فعالیت در منطقه اکو از اولویت‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی است، گفت: فرهنگ مؤثرترین عنصر همگرایی بین ملت‌هاست.

 • مقاله " رهبری با تقوا ، رمز موفقیت انقلاب اسلامی "
  وبلاگ " تودو " thoothu مورخ چهاردهم خرداد و هم زمان با سی ویکمین ساگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اقدام به نشر مقاله " رهبری با تقوا ، رمز موفقیت انقلاب اسلامی " نموده است

 • مقاله " کشتی های ایرانی از خلیج فارس تا کارائیب "
  وبلاگ " تودو " thoothu مورخ هشتم خرداد ماه اقدام به نشر مقاله " کشتی های ایرانی دریانوردی از خلیج فارس تا کارائیب " نموده است .

 • ترجمه متن کامل ترجمه سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس « به زبان تامیل »
  پس از ایراد سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس ، بیانات ایشان از سوی رایزنی فرهنگی به زبان تامیل » ترجمه شده است .

آخرین اخبار
مقاله « با وجود حکومت اسلامی در ایران ، رویای صهیونیست ها تحقق نخواهد یافت »
جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد
مقاله " آیا اینترپل برای دستگیری ترامپ تروریست اقدام خواهد کرد "
چاپ مقاله " بهایی که ایران برای حکومت اسلامی پرداخته است "
مقاله " منظور از گفتن این که ایران قربانی تروریسم است "
ترجمه و چاپ کتاب « نقش دانشمندان مسلمان درپیشبرد علوم » به زبان سینهالی
فرهنگ مؤثرترین عنصر همگرایی بین ملت‌هاست
مقاله " رهبری با تقوا ، رمز موفقیت انقلاب اسلامی "
مقاله " کشتی های ایرانی از خلیج فارس تا کارائیب "
ترجمه متن کامل ترجمه سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس « به زبان تامیل »
مقاله " فلسطینی ها هرگز در مقابل سرکوب وحشیانه اسرائیل تسلیم نخواهند شد "
مقاله " عمر خیام ؛ منجم ، شاعر و دانشمند ایرانی "
مقاله " مرور دیدگاه امام خمینی درخصوص روز جهانی قدس "
مقاله " روزنکبت ، یادآوریک خیانت تاریخی "
مقاله " حقایقی درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، که رسانه هانمی خواهند شما بدانید "
صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاله

مقاله " حقایقی درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، که رسانه هانمی خواهند شما بدانید "

وبلاگ " تودو " چهاردهم اردیبهشت اقدام به نشر مقاله  " حقایقی درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، که رسانه ها نمی خواهند شما بدانید " نموده است .

این مطلب با این عبارت شروع شده ؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - الگویی برای جهانیان . سپس ادامه داده قدرت های جهانی در تلاشند تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تضعیف و چهره آن را تخریب كنند ، تحریم هایی را بر آن اعمال و مانع پیشرفت و فعالیت های آن شوند. اما از طرفی باید پرسید چه دلیلی وجود دارد که برخی از کشورها مایلند تا سپاه را به عنوان الگویی برای بسیج مردم کشورشان انتخاب کنند؟

مأموریت اصلی این نیرو "دفاع از انقلاب اسلامی" تعریف شده و امام خمینی (ره) ، بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران گفته ؛  نیروها و سازمانهای وابسته به انقلاب اسلامی باید فقط به خدا متکی باشند و وظایف خود را انجام دهند این دستور همواره روحیه بخش نیروهای نظامی دراین بوده است .  پیروزی انقلاب اسلامی و بروز توطئه های گوناگون بر علیه انقلاب باعث شد تا سپاه سریعا تاسیس و دست به کار دفاع از انقلاب و سپس دفاع از کشوردرمقابل تهاجم صدام بشود در کنار این وظایف کمک به انقلابیون سایر مناطق و انتقال تجربیات انقلاب اسلامی به آنان نیز در همان اوان پیروزی انقلاب در دستور کارسپاه قرارگرفته است .

  جنگ هشت ساله این تجربه را به دنبال داشت که باید درخصوص ساخت تسلیحات مورد نیاز دست به کا رشد و سپاه به همراه سایر نیرو های نظامی ایران دراین زمینه فعال شدند و امروز د رزمینه مسایل موشکی ، دفاع در دریا و هوا وفضا این نیرو به پیشرفت های خیره کننده ای دست یافته است . از جمله مواردی که سپاه پس از جنگ به آن پرداخته وبرآن تمرکز داشته به میدان آوردن بخش عظیمی از تجربیات و تجهیزات فنی و مهندسی اش برای ورود به فعالیت عمرانی و توسعه ایران بوده که آثار فراوانی را از خود به جا گذاشته است .

 مجموعه شرایط حاکم بر ساختار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب گشت تا این نیرو حامی جریان مقاومت درجهان محسوب و به عنوان اصلی ترین عضو محور مقاومت نقش آفرینی نماید و علی رغم

 تلاش های فراوان قدرتهای جهانی که سرگرم انحراف افکار عمومی و تخریب چهره سپاه هستند ، این نیرو از همه این دستاوردها و تجربیاتش برای راهنمای و حمایت  از نیرو ها و کشورهای عدالت خواه در سراسر جهان حمایت کند.

بنا براین سپاه ، الگویی را به کشورهایی که برای عدالت تلاش می کنند ارایه داده است.


١٣:٤٥ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٧٤٩٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 132378 | بازدید امروز : 97 | کل بازدید : 547353 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 1.5938